As this is your own product, the "Add to Cart" button has been removed. Please visit as a guest to view it.
MHU45
$16,988.00
The MHU45 Offset Meter Hub is a robust and efficient solution designed for residential and commercial electrical metering applications.
Additional information
| Size | 14" x 10" x 6" |
|---|---|
| Box | 1 |
| Packaging Case | 1 |
| Frequency | 60 Hz |
| Voltage | 120/240 V |
| Amperage | 200 A |
| Dimensions | 14" x 10" x 6" |
| Material | Steel |
| Finish | Powder-coated |
| Mounting Type | Surface mount |
| Number of Meter Positions | 2 |
| Weight | 15 lbs |












Reviews
There are no reviews yet.