As this is your own product, the "Add to Cart" button has been removed. Please visit as a guest to view it.
29566
$2,151.00
The NESCO Base Vertical Spacer (Part Number: 29566) is designed to provide stability and support in various industrial applications, ensuring optimal alignment and spacing of components.
Additional information
| Size | 4.5 x 2.5 x 1.5 inches |
|---|---|
| Box | 1 |
| Packaging Case | 10 |
| Frequency | 60 Hz |
| Voltage | 240 V |
| Amperage | 20 A |
| Dimensions | 4.5 x 2.5 x 1.5 inches |
| Material | High-strength plastic |
| Color | Black |
| Weight | 0.5 lbs |












Reviews
There are no reviews yet.