As this is your own product, the "Add to Cart" button has been removed. Please visit as a guest to view it.
29568
$2,421.00
The NESCO Base Vertical Spacer (Part Number: 29568) is designed to provide stability and support in various industrial applications. Its robust construction ensures durability and reliability in demanding environments.
Additional information
| Size | 4 in x 2 in x 1 in |
|---|---|
| Box | 1 |
| Packaging Case | 10 |
| Frequency | 60 Hz |
| Voltage | 240 V |
| Amperage | 15 A |
| Dimensions | 4 in x 2 in x 1 in |
| Material | High-strength plastic |
| Weight | 0.5 lbs |
| Color | Black |












Reviews
There are no reviews yet.