As this is your own product, the "Add to Cart" button has been removed. Please visit as a guest to view it.
BC400S
$1,010.00
The BC400S is a durable metal flat 2-gang blank cover designed for use in various electrical applications, providing a secure and professional finish to electrical boxes.
Categories: Metal Flat 2-Gang Blank Cover, NESCO
Additional information
| Size | 4.5 x 4.5 inches |
|---|---|
| Box | 1 |
| Packaging Case | 1 |
| Frequency | 60 Hz |
| Voltage | 120/240 V |
| Dimensions | 4.5 x 4.5 inches |
| Material | Metal |
| Finish | Powder-coated |
| Color | Gray |
| Weight | 0.5 lbs |
Be the first to review “BC400S” Cancel reply
Related products
-

CS65
$10,906.00 Add to cart -

800-LG
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -

CS55
$4,766.00 Add to cart -

CS35-1
$2,539.00 Add to cart








Reviews
There are no reviews yet.