As this is your own product, the "Add to Cart" button has been removed. Please visit as a guest to view it.
EE4030
$13,404.00
The EE4030 is a high-quality female adapter designed for reliable electrical connections in industrial applications.
Additional information
| Size | 4.5 in x 3.0 in x 3.0 in |
|---|---|
| Box | 1 |
| Packaging Case | 1 |
| Frequency | 60 Hz |
| Voltage | 480 V |
| Amperage | 30 A |
| Dimensions | 4.5 in x 3.0 in x 3.0 in |
| Material | Thermoplastic |
| Color | Yellow |
| Weight | 1.2 lbs |












Reviews
There are no reviews yet.