As this is your own product, the "Add to Cart" button has been removed. Please visit as a guest to view it.
KSTB-10
$438.00
The KSTB-10 is a robust floor box designed for efficient electrical distribution in commercial and industrial environments.
Additional information
| Size | 10" x 10" x 4" |
|---|---|
| Box | 1 |
| Packaging Case | 1 |
| Frequency | 60 Hz |
| Voltage | 120/240 V |
| Amperage | 15 A |
| Dimensions | 10" x 10" x 4" |
| Material | Steel |
| Finish | Powder-coated |
| Weight | 5 lbs |
| Color | Gray |
| Compliance | UL Listed |












Reviews
There are no reviews yet.