As this is your own product, the "Add to Cart" button has been removed. Please visit as a guest to view it.
KTA35
$1,671.00
The KTA35 is a robust ENT connector designed for efficient electrical connections in industrial environments, ensuring reliability and durability.
Additional information
| Size | 1.5 inches x 2.5 inches |
|---|---|
| Box | 10 |
| Packaging Case | 50 |
| Frequency | 60 Hz |
| Voltage | 600 V |
| Amperage | 20 A |
| Dimensions | 1.5 inches x 2.5 inches |
| Material | PVC |
| Color | Gray |
| Temperature Rating | -20°C to 60°C |
-

SE10S
$2,278.00 Add to cart -

50756-D500
$0.00 Add to cart -

800-LR
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -

5309720
$0.00 Add to cart -

5308952
$0.00 Add to cart -

GROM6000
$0.00 Add to cart






Reviews
There are no reviews yet.