As this is your own product, the "Add to Cart" button has been removed. Please visit as a guest to view it.
MX3200S
$7,482.40
The MX3200S is a commercial quality die-cast metal vertical single gang 1-device cover designed for durability and reliability in industrial electrical applications.
Additional information
| Size | 4.5 in x 2.75 in x 0.5 in |
|---|---|
| Box | 1 |
| Packaging Case | 1 |
| Frequency | 60 Hz |
| Voltage | 120 V |
| Amperage | 15 A |
| Dimensions | 4.5 in x 2.75 in x 0.5 in |
| Material | Die-cast metal |
| Finish | Powder-coated |
| Color | Gray |
| Mounting Type | Vertical |
| Gang | Single |
Be the first to review “MX3200S” Cancel reply












Reviews
There are no reviews yet.