As this is your own product, the "Add to Cart" button has been removed. Please visit as a guest to view it.
MX3300S
$7,015.20
The MX3300S is a commercial quality die-cast metal single gang device cover designed for horizontal applications, ensuring durability and reliability in various electrical installations.
Additional information
| Size | 4.5 in x 2.75 in x 0.5 in |
|---|---|
| Box | 1 |
| Packaging Case | 1 |
| Frequency | 60 Hz |
| Voltage | 120/240 V |
| Amperage | 15 A |
| Dimensions | 4.5 in x 2.75 in x 0.5 in |
| Material | Die-Cast Metal |
| Finish | Corrosion-Resistant Coating |
| Mounting Type | Horizontal |
| Gang Type | Single |
Be the first to review “MX3300S” Cancel reply
Related products
-

CS40
$1,775.00 Add to cart -

CS45-1
$4,724.00 Add to cart -

800-LR
Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page -

CS30-1
$1,920.00 Add to cart








Reviews
There are no reviews yet.