As this is your own product, the "Add to Cart" button has been removed. Please visit as a guest to view it.
MX6200S
$10,314.00
The MX6200S is a commercial quality double gang 2-device cover made from durable die-cast metal, designed for robust electrical installations.
Additional information
| Size | 4.5 in x 4.5 in x 1.5 in |
|---|---|
| Box | 1 |
| Packaging Case | 1 |
| Frequency | 60 Hz |
| Voltage | 120/240 V |
| Amperage | 15 A |
| Material | Die-Cast Metal |
| Dimensions | 4.5 in x 4.5 in x 1.5 in |
| Weight | 0.75 lbs |
| Finish | Powder Coated |
| Color | Gray |
Be the first to review “MX6200S” Cancel reply












Reviews
There are no reviews yet.